Masáž lávovými kameny - HOT STONES

    

Teplo sálající z hladkých kamenů prostupuje hluboko do svalů, kde uvolňuje ztuhlé tkáně, pomáhá odstranit bolesti, napětí i křeče. Lávové kameny jsou nabité velkou energií, kterou klientovi během masáže předávají. Masáž působí velmi blahodárně jak na fyzické tělo, tak i na duševní stav.

K příjemnému prožitku při masáži přispívá také vůně čistého kokosového oleje, který dodá pokožce výživu, a  relaxační hudba… zahřatí lávovými kameny je doporučována všem, kdo mají problémy s nesoustředěností, se spánkem, neschopností se uvolnit, lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a těm, kteří chtějí ulevit svému tělu.

Jako po všech podstoupených masážích, je důležitý dostatečný přísun tekutin, nejlépe čisté a neperlivé vody… kameny prohřívají celé tělo napomáhají detoxikaci organismu a vyrovnávají energii v těle, mají velmi pozitviní vliv na krevní oběh a lymfatický systém pomáhají při potížích pohybového aparátu, bolestech zad, šíje a kloubů, revmatismu a artrózách hluboce relaxují a harmonizují organismus

 

 

    

Kontakt

Jitka Wasserbauerová DoTh Kulturní dům Střelnice
Vančurova 378
543 01 Vrchlabí
Tel: 739 170 649 - nejlépe SMS masaze@masazevrchlabi.cz